Ticaret Müşavirlikleri ile Elektronik Sohbetler 

Ticaret Müşavirlikleri ile Elektronik Sohbetler 

Pekçok alanda olduğu gibi ihracat kapasitesinin artışındaki en önemli etmen firmalarımızın kendi yapılarını bilmeleri, bu yapı ile örtüşen pazarları hedeflemeleri, bu pazarların gerekliliklerini analiz ederek iş yapılabilirliği en kolay hale getirmeleridir. Ticaretin önündeki engeller bazen dil, bazen aşılması gereken bürokratik engeller, bazen kültür, bazen kalite seviyesi olabilir.

Hangi pazarda, hangi detayın gerekli olduğu, bu detayların analizi ve mevcut yapıya uyarlanması konusunda kararlı olmak belki de atılması gereken en büyük adım.

Ticaret Müşavirlikleri ile elektronik sohbetler serisi firmalarımıza ilgili ülkenin dinamikleri ile tanıştırmak açıcından faydalı bir çalışma.

Söz konusu etkinliklere katılmayan sektör firmalarımız, Mart ayı programlarına Video Konferans Takvimi (ticaret.gov.tr) linki aracılığı ile ulaşabilir, gelecek dönem programlarını takip edebilir, geçmiş dönem kayıtlarını  Ticaret müşavirlerimizle elektronik sohbetler – YouTube kanalından izleyebilir.

Dernek olarak katıldığımız Belçika Etkinliği izlenimlerimize Ticaret Müşavirlikleri İle Sohbetler – Belçika Etkinliği Notları – SEPA linkimizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla