Sert Plastik Ambalaj Sektörü – Peru Etkinliği 27 Nisan 2021 Salı

Sayın Üyelerimiz,

“Sert Plastik Ambalaj Sektörü – Peru” etkinliğimizde, Başkenti Lima ile stratejik bir merkez olan Peru’ nun ticari iklimini ve ticari fırsatları konuşacağız.27 Nisan 2021 Salı günü Saat 14:00 – 15:00 saatleri arasında düzenlenecek, Petrimpex S.A.C. Genel Müdürü Sayın Ali Yeni’ nin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizde Sert Plastik Ambalaj sektörü açısından Peru pazarını inceleyecek, bu bölge ile mevcut ticari işbirliği potansiyeli ve bu potansiyeli nasıl arttırabileceğimizi tartışacağız.

Türkiye’ nin önde gelen üretici ve ihracatçılarından Yücel Boru, Kastamonu Entegre ve Ülker gibi büyük grup şirketlerinde satış, ihracat ve genel müdür pozisyonlarında görev aldıktan sonra çeşitli girişimcilik faaliyetlerinde bulunan ve son 8 yıldır Peru’ da ithalat, ihracat faaliyetleri yürüten ve danışmanlık hizmeti veren Petrimpex S.A.C. Genel Müdürü Sayın Ali Yeni, Peru pazarı ile ilgili bilgi ve deneyimini bizlere aktarırken, üyelerimizin ticari işbirlikleri konusundaki sorularını tartışacağımız etkinliğimizin sektörümüzün farklı ülkeleri tanıması ve yeni işbirlikleri yaratılması açısından faydalı olacağına inanıyoruz.

Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) ve Serdar Plastik ve Amb. San. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kınacı,  Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) Yönetim Kurulu Üyesi ve Jokey Ambalaj Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Hakan Özhuy’ da konuşmacılarımız arasında bulunduğu etkinliğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

Katılım linki ve diğer detaylar için info@sepa.org.tr mail adresi yada 0534 501 48 01 numaralı telefon hattımızdan Derneğimiz ile bağlantıya geçilmesini rica ederiz.

Etkinlikte tüm üyelerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,