SEPA üyeleri Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarına İndirimli Katılıyor

2009 yılında sadece 9 üye firmamızın katılım sağladığı Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, İstanbul Gıda-Tek 2011 fuarı ile birleştirildikten sonra üyelerimiz tarafından daha fazla tercih edilmeye başlanmış, 2010 yılında 13, 2022 yılında 19 üye firmamızın katılımı ile SEPA üyesi firmaların katılımı açısından maksimum seviyeye ulaşmıştır.

Sert  Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak 2019 yılından bu yana ASD Çatı Dernekleri ile birlikte bilinçli ambalaj kullanımını desteklemek amacı ile Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarında yer alıyoruz.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarına katılan üyelerimizi daha etkin tanıtmak amacı ile yurtiçi ve yurtdışı ambalaj kullanıcısı firmalara yönelik olarak Ağustos ayında yayınına başladığımız Ambalaj e-Bültenimiz ile hem Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, hem de üyelerimizin yurtiçi ve yurtdışı tanıtımı için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalardaki ana amacımız SEPA olarak ihracat süreçlerinde güvenli müşteri-tedarikçi arayışında olan firmalar için referans olabilmek, Türkiye Sert Plastik Ambalaj Sektörünün kalıcı ve uzun yıllara dayalı işbirliği gerçekleştirilebilecek bir sektör olmasını sağlarken, üyelerimizin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamak.

Geçmişten bugüne fuara katılan firmalarımızın gelişimleri bu alandaki çalışmalarımız konusunda bizleri motive ediyor.

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği fuarlar arasında yer almaktadır, fuara katılan SEPA üyesi firmalara (üye kayıtlarının bir önceki takvim yılı içinde gerçekleştirilmiş olması kaydı ile) ek indirim uygulanmaktadır.

11 -14 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek 28. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarına SEPA indirimi ile katılmak isteyen firmalarımızın 31 Aralık 2022 tarihine kadar Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği üyelik işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

İlgili Linkler ;

SEPA Üyeliği detayları için info@sepa.org.tr

2022 Yılında Destek Kapsamına Alınan Sektörel Nitelikli Yurt İçi Fuarlar Listesi (ticaret.gov.tr)

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın, ‘Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 Sayılı Karar’ 

Sonraki Haber : SEPA 2022 Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarında Üyelerini İki Yeni Yayın ile Destekledi