SEPA Sanal Gıda Fuarında

SEPA, Covid19′ un yeni dalgası içinde olduğumuz şu günlerde bir yandan yüz yüze fuarların dolu dizgin sürdürülebileceği günleri beklerken, bir yandan da üyelerimiz için farklı bir tanıtım kanalı olacak sanal fuarları takip ediyor. Etkinlik ve webinarların aksine sanal fuarlar müşteri-firma ilişkilerindeki gizliliğin sağlanması konusunda haklı endişeler içeriyor. Diğer yandan da daha hızlı ve daha görünür olma şansı tanıyor.

2020 yılı tanıtım faaliyetlerimiz arasına sanal fuar etkinliklerini de ekleyerek, ürünlerimizin tanıtımı, kamuoyu algısının arttırılması ve bilinebilirlik çalışmaları kapsamında açtığımız sanal fuara  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SEPA | Sanal Gıda Fuarı | Online Sanal Gıda Fuarları (virtualfairs365.com)

Bu vesile ile hem Türkçe, hem de İngilizce olarak hazırlanan AMBALAJ SANAL FUAR ALANI | Ambalaj Sanal Fuar | Online Fuar Alanı (virtualfairs365.com) ile ilgili SEPA üyelerine sağlanan özel indirim konusunda sizleri tekrar bilgilendirmek isteriz. Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak hedefimiz, Sanal ambalaj fuarı, Türkiye Ambalaj Sektörünü temsil edebilecek minimum seviyeye ulaştığında Dernek olarak Ataşelikler ve dünya çapında Dernekler aracılığı ile dünyanın dört bir yanındaki ambalaj kullanıcısı firmalar ile dijital bağlantılar kurmak, sanal ambalaj fuarı ve sert plastik ambalaj sektörünü dünyaya tanıtacak etkinliklerimizi yoğunlaştırmak. Elbette sektör mensuplarımız sanal fuara sıcak bakar ve bu alanda yatırımı anlamlı bulursa.

Sanal ambalaj fuarı ile detaylar konusunda bilgi almak isteyen üyelerimiz ve sektör mensuplarımız 0534 501 48 01 numaralı telefon ve info@sepa.org.tr mail adresinden Derneğimize ulaşabilir.