SEPA 2022-2023 Faaliyet Raporu ve Gelecek Dönem Çalışmalarımız

Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği 2021 Aralık -2023 Kasım tarihleri arasında döngüsel ekonomi, Avrupa Yeşil Mütabakatına Uyum, ihracat kapasitesinin arttırılması ve teknik personel yetkinliklerini odağına aldığı 2 yıllık bir dönemi geride bıraktı.

Bu amaçlar çerçevesinde fuar ve kongre katılımları, rehber ve kılavuz çalışmaları, üyelerimize, sektörümüze ve ambalaj kullanıcılarına yönelik e-bülten yayınları, üye faaliyetlerini içeren çalışmalarımız ile ilgili detaylara SEPA FAALİYET RAPORU 2023 linkinden ulaşabilirsiniz.

Sayın Hakan Özhuy Başkanlığında çalışmalarına devam edecek Yönetim Kurulumuzun 2023 Kasım – 2025 Kasım dönemlerindeki faaliyetlerinde esas alınacak ana temalar ;

  • Sürdürülebilirlik
  • İhracat
  • Verimlilik
  • İstihdamın desteklenmesi

şeklinde olacak, Derneğimiz üyeleri ve sektörümüze ek katkılar sağlanmasına odaklanılacaktır.

Yeni dönemde tüm sektör mensuplarımızın Derneğimize katılımını arttırmak ve sektör Derneği kimliğimizi sayısal olarak da temsil etmek önceliğimiz olacak. Bu dönemde deprem sebebi ile ertelediğimiz üye kazanım faaliyetlerimize ağırlık vererek sadece İstanbul ve Marmara Bölgesi değil sektörümüzün etkin olduğu Konya, İzmir ve Gaziantep bölgelerinden firmalarımızın SEPA’ da temsil edilme oranını arttırmayı hedefliyor, yeni dönemde tüm sektör mensuplarımızı Derneğimize katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,