Dünya Çevre Günü Konferansı – 4 Haziran 2021

Sayın Üyelerimiz,

Sürdürülebilirlik Akademisi aracılığı ile Derneğimize ulaşan ve 04 Haziran’da sanal olarak gerçekleştirilecek Dünya Çevre Günü Konferansı ile ilgili detaylar dikkatinize sunulmuştur. 

Bu yıl ana teması ‘Ekosistem Onarımı’ olan Dünya Çevre Günü’nde, zarar görmüş ekosistemlerimizi canlandırmak için acil eylem çağrısı yapılacak. Hedef; dünya çapında ekosistemlerin bozulmasını önlemek, durdurmak ve tersine çevirmek.

“Bozulan ekosistemi onarmak için iş dünyası neler yapabilir, nasıl önlemler ve aksiyonlar alabilir?” sorularına cevap aranacak konferansın katılımcıları arasında; Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, Kordsa CEO’su Ali Çalışkan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Karadere, Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi Duygu Yılmaz, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, SDSN (Sustainable Development Solutions Network) Türkiye Direktörü Dr. Tamer Atabarut, Danimarka İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Sürdürülebilirlik Akademisi Başkanı Murat Sungur Bursa yer alıyor.

Konferans ile ilgili kayıt ve detaylara https://network.surdurulebilirlik.com.tr/ linkinden erişebilirsiniz.

 

 

Bilgilerinizi rica ediyoruz.