Antalya Kongre Fuar Stant ile Antalya Bölgesi Fuar Etkinliklerinizde Karbon Emisyonunuzu Azaltın

Firma; İlaç Kimyası Kongresi sırasında tanıtım broşürü çalışmalarımızda daha düşük karbon emisyonu ile çalışma prensibimize istinaden kısa sürede, sürecin içine dahil olarak destek sağlamış, aynı zamanda etkileşim sağladığımız kurumlardan Kimyagerler Derneğinin stant çalışmasını da gerçekleştirmiştir.

Antalya Kongre Fuar Stant firması;

  • Etkili İletişim
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hedeflerle Yönetim ilkeleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Web sayfalarında kendilerini ;

“Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, her şeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.”

şeklinde tanımlayan firma ile detaylı bilgi ve gerçekleştirdikleri projelere kongrefuarstand.com linkinden ulaşabilirsiniz.

11. İlaç Kongresi stant çalışması ve Abdi İbrahim’e 5 dalda Ar-Ge ödülü (medimagazin.com.tr) başlıklı haber ile basına yansıyan kareleri dikkatinize sunarız.