AKAY’ da Operasyonel Mükemmellik İş Stratejisi İle Birinci Sınıf Müşteri Deneyimi

1998 yılında kurulan Akay Stand, İstanbul Beylikdüzü’ndeki 14.000m² kapalı alana sahip tesisinde müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda plastik, metal ve ahşap ürün teşhir standları üreten bir firmadır.

Kişisel kapsama alanı için genişletilmiş satış ekibi operasyonel açıdan mükemmel olma taahhüdü ve müşterilerimize birinci sınıf çözümler ve değer sağlamaktır.

Perakendeciler ve marka üreticileri mevcut perakende zorluklarına çözüm üretir ve sağlarız. Mağazacılık alanını, ürün dönüşlerini ve marka bilinirliğini artırmaktan, bozulma ve işçilik maliyetlerini azaltmaya kadar her şeyi inceleriz. 

Akay’ın hedefi, müşterilerimizin satış ve kar marjlarını artırmasına yardımcı olacak mükemmel çözümü tanımlamak ve uygulamaktır. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, değişen ortamınıza uyum sağlamak için ihtiyacınız olan esnekliği ve ölçeklenebilirliği sağlar. 

Perakende sektörü gelişirken, Akay perakende çözümleri için dünyanın dört bir yanındaki en iyi markalara ve perakendecilerine güvenilir bir ortak olmaya devam edecek.

Birinci Sınıf Müşteri Deneyimi Yaratmak

Akay’da amacımız basit; Operasyonel mükemmellik iş stratejimiz aracılığıyla benzersiz bir müşteri değeri ve teklifi sunmak. 

Tamamen dinamik ve sürekli değişen perakende satış alanımızda dünya standartlarında bir müşteri deneyimi yaratmaya odaklandık. Çalışanlarımıza, iş süreçlerimize, küresel üretim yeteneklerimize ve sürekli yeni ürünler ve teknolojileri kullanarak devam ediyoruz.

Sıradaki Haber ; ALPLA, Yenilikçi Tasarım Merkezi STUDIO a’ yı açtı