Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü Paneli – 25/01/2021

Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü Paneli – 25/01/2021
25.01.2021 – 18:00 (Online Etkinlik)

Sayın Üyemiz,

İstanbul Sanayi Odası aracılığı ile Derneğimize ulaşan panel bilgisi aşağıda dikkatinize sunulmuştur. Söz konusu panele katılım sağlamanın yıllardır petrokimya sektöründe tedarik zinciri sorunları yaşayan sektörümüz mensuplarının problemlerini direk olarak Ticaret Bakanlığı yetkilileri ile paylaşması için fırsat oluşturacağını düşünmekteyiz.

Panel ile ilgili detaylar şöyle ;

Dünyada ve ülkemizde; petrokimya sektörü başta kimya ve plastik olmak üzere birçok sanayi sektörünün başlıca tedarikçisi olması itibarıyla ekonomi için stratejik bir öneme sahiptir. Gerek petrokimya sektörünün gerekse bu sektörden girdi sağlayan sanayi kollarının faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürebilmesi ve piyasalardaki dalgalanmaların etkilerini sağlıklı bir şekilde yönetebilmesi için en önemli hususlardan biri, tedarik zincirlerinin sağlıklı işlemesidir.

İstanbul Sanayi Odası olarak, petrokimya sektöründeki son gelişmeleri değerlendirmek, başta hammadde temini olmak üzere tedarik zincirlerinde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini irdelemek amacıyla; petrokimya üreticileri ve tedarikçileri ile kullanıcı sektörleri bir araya getireceğimiz “Tedarik Zincirlerinde Petrokimya Sektörü” panelini Ticaret Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY’ın da katılımıyla 25 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 18:00’da online olarak gerçekleştireceğiz.

Program detaylarını ve katılım için bağlantı bilgilerini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağımız etkinliğimize katılım için www.iso.org.tr adresinden kayıt yaptırmanızı, panelde gündeme getirmek istediğiniz görüş, öneri ya da sorunuzu 21 Ocak 2021 Perşembe günü saat 17:00’a kadar arastirma@iso.org.tr e-posta adresine iletmenizi ilgilerinize sunarız.

Bilgilerinizi rica ediyoruz.