SEPA Sanal Gıda Fuarında

Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA), bilinçli ambalaj kullanımı teşvik etmek, bilinçli ambalaj kullanımının gıda sürdürülebilirliği açısından önemini vurgulamak amacı ile Gıda Sanal Fuarında.

Sert plastik ambalajlar, AB gündeminde yoğun yer tutan karbon nötr olma stratejilerinde firmalar için farklılık yaratacağı bir döneme girdi. AB standartlarına uygun, geri dönüşümde fark yaratan, depozito sistemi gerekliliklerini yerine getirebilecek, dijital ticari platform gereklilikleri ile donatılmış ambalajlar, gelecek günlerde hem yurtiçi, hem de yurtdışı ticarette tercih edilen ürün grupları arasında yer alacak.

SEPA’ nın ambalaj kullanıcısı firmalar ile etkileşimi kuvvetlendirmek, sektörümüzün ve üyelerimizin yurtiçi ve yurtdışı platformlarda tanıtım faaliyetlerine katkı sağlamak için sanal fuar çalışmalarını, kimya ve diğer sektörel sanal fuarlar ile devam ettireceğiz.

Bu vesile ile SEPA üyelerinin ve SEPA aracılığı ile sanal fuara katılım sağlamak isteyen firmalarımızın Sanal Ambalaj Fuarına indirimli katılabileceğini, yüz yüze fuarları heyecan ile beklediğimiz günlerde oluşan ihtiyacı bir nebze olsun karşılayacak Sanal Ambalaj Fuarına katılmak isteyen firmalarımızın, detaylar ve koordinasyon için info@sepa.org.tr mail adresi yada 0534 501 48 01 numaralı telefondan Derneğimize ulaşabileceğini hatırlatırız.