SEPA, Future Fish Fuarına Katılıyor Ekim 2024

Sayın Üyelerimiz,

Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak 10-12 Ekim 2024 tarihleri arasında Türkiye’nin tek su ürünleri fuarı olarak düzenlenen Future Fish Eurasia 11. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarında olacağız.

Su ürünleri sektörü hızla büyüyen, ihracat hacmini de her geçen gün arttıran bir sektör. Balık çiftliklerinden, deniz ürünleri işleme tesislerine kadar pek çok işletmede kasa, palet, livar, vb. sert plastik malzemeler yaygın olarak kullanılıyor ve kolaylıkla bozulabilen ürün kategorisinde bulunan balık ürünlerinin etkin ambalajlama ihtiyacı bulunuyor. Bu bakış açısı ile üyelerimizin sektörle tanışması, yeni işbirlikleri kurması ve yeni bir pazar edinmesi için etkili bir platform olacağını düşündüğümüz, bölgesinde kendini kanıtlamış Future Fish Eurasia fuarında olacağız.

Future Fish Eurasia Fuarı KOSGEB ve İzmir Ticaret Odası tarafından, “Uluslararası İhtisas Fuarı” kategorisinde desteklenmekte olup, 2024 yılı Fuar Broşürü ve  Fuar Katılımcı Listesine ilgili linklerden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,