Tüm Üyelerimizi 2023 Tanıtım Çalışmalarımıza Katılmaya Davet Ediyoruz

İlk sektörel yayınımız 2007 yılında hazırlanan SEPA Sert Plastik Ambalajlar Kitabıydı.

Faaliyetlerimiz için sürdürülebilir kaynaklar yaratmak amacı ile 2019 yılında kılavuz ve rehber çalışmalarımızı tekrar gündemimize aldık. Öğrenme ve faaliyetlerin akılda kalabilmesi konusunda yapılan bilimsel çalışmalar en iyi öğrenmenin katılımcıların işitsel, görsel ve dokunsal öğrenme yöntemlerinin bir arada kullanıldığı ortamda gerçekleştiğini gösterdiğinden çalışmalarımızı bu bilgi çerçevesinde yapılandırdık.

Etkinliklerimizi ve faaliyetlerimizi bütçemiz dahilinde hem görsel, hem dokunsal, hem de gerçek verilere dayalı işitsel argümanlar ile desteklemeye çalışıyoruz. 2019 yılında ana hedef temamız olan kamuoyunda “Plastik Algısının Arttırılması” konusunda gerçekleştirdiğimiz yayınlarımızın ve çalışmalarımızın olumlu sonuçlar verdiğini gözlemliyoruz.

Sektörümüzün üretim teknolojisi açısından çevreci, eşitlikçi, verimli sektörlerden biri olduğunu mümkün olan her fırsatta daha fazla üyemizin katılımı ile anlatabilirsek, kamuoyu; algılarla değil, bilgiler ile yönlenme fırsatı bulacak.

Reklam içeriği değişmedikçe ayrı bir güncelleme ücreti talep etmeyeceğimiz rehberlerimizi 2023 yılında ;

  • Kozmetik kongresi,
  • İlaç kongresi,
  • Gıda kimyası kongresi,
  • Avrasya Ambalaj fuarı,
  • Yıl içinde ihtiyaca göre planlanacak etkinlik, seminer, fuarlarda kullanacağız.

2023 yılı reklam çalışmalarımız için katkılarınızı bekliyor, yayın çalışmalarımızı içeren takvimimiz, yayınlarımızın kullanım amacı ve bugüne kadar kullanıldığı etkinlikleri dikkatinize sunuyoruz.

SEPA Kesinleşen Çalışma Takvimi 2023

Yayınlarımızın kullanım amaçları

Yayınlarımızı kullandığımız faaliyetlerimiz (2019 – 2022) Kesinleşen Çalışma Takvimi 2023

Sıradaki Haber : SEPA 2023 Kimya Kongreleri Destekçisi Oldu