Köksan Pet ve Plastik Ambalaj San. Tic. Aş.

0342 357 0330 (10 Hat)
4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 Nolu Cad. No:10 PK:39 . 27600
Şehitkamil, Gaziantep / Türkiye

KÖKSAN AŞ. 1968 yılından bu yana ambalaj sektörü ile yakından ilgilenmiş ve sektörün gelişim sürecinin büyük kısmının içinde bulunarak, teneke imalatı ile başladığı ambalaj sektörü yolculuğuna PET ŞİŞE VE KAVANOZ, PET PREFORM, PE KAPAK, PET LEVHA ve PET RESIN hammadde yatırımları ve üretimleri ile yıllar bazında gerçekleştirdiği üst düzey yönetim becerisi ile devam etmiştir.

KÖKSAN AŞ, her zaman doğru satınalma ve doğru tedarikçiler ile üst düzey kalite esaslarını kendine hedef olarak belirlemiştir. Tıpkı ambalaj sektörü gibi, KÖKSAN AŞ’ de içinde bulunduğu sektörün verdiği büyüme ivmesi ile müşterilerine değer katmaya devam etmektedir…

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız; toplam da sahip olduğu 300.000 m2’lik alan üzerinde, 6000 m2  kapalı alan ile ANTREPO, 100.000 m2’lik kapalı alanda PET PREFORM, 25.000 m2’lik kapalı alanda ENJEKSİYON PE KAPAK, 10.000 m2’lik kapalı alanında PET ŞİŞE VE KAVANOZ, 10.000 m2’lik kapalı alan içinde PET LEVHA ve 50.000 m2’lik olan üzerinde PET RESIN tesisi ile toplamda 201.000m2 kapalı alanda üzerinde, bulunduğu bölgenin lider kuruluşlarından, faaliyet gösterdiği sektörün öncülerinden ve içinde bulunduğu iş kolunun bölgesel ve ulusal lideri ve büyüğü olmanın haklı gururunu taşımaktadır. KÖKSAN AŞ; bu gururunu bünyesinde ki çalışanları ve aileleri, sektöründe ki meslektaşları, işdaşları, hizmet ve servis verdiği müşterileri, hizmet ve servis aldığı tedarikçileri ile her zaman ve her platformda paylaşmaktadır.

KÖKSAN AŞ olarak; SU – GAZLI ve GAZSIZ HERTÜRLÜ İÇECEK, MEYVE SUYU sektörlerine yenilik olarak PET PREFORM, PE ENJEKSİYON KAPAK, PET LEVHA üretimi, farklı gıda türlerine yönelik bitkisel sıvı yağ, salça, turşu, sirke, şalgam, limon suyu, konsantre sıvı üreticilerine yönelik olarak PET PREFORM, ENJEKSİYON PE KAPAK, PET ŞİŞE, PET KAVANOZ ve bunlara uyan kapaklarının üretimlerinin ileri teknoloji ve yüksek üretim kapasitesi ile uluslararası belge sahibi ve uluslararası birçok gıda firmasının onaylı tedarikçisi olarak üretmektedir.

KÖKSAN AŞ, faaliyet gösterdiği ülke/lerde, her biri bir değer ve isim sahibi olmuş müşterileri ve 1968 yılından bu yana bulunduğu iş dallarında ki bu müşterilerinin tarihlerinde ayrı ve farkı bir yere sahip olmanın ve bu tarihin bir parçası olmuş olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Faaliyetlerimizi, içinde bulunduğumuz iş kolunda Türkiye’nin büyük, öncü ve lider firması olarak devam ettirirken, aynı çabayı yurtdışı ve yurtdışına yönelik faaliyetlerinde de, sektörünün önde gelen ihracatçılarından ve faaliyet gösterdiği iş kolunun da lider ihracatçısı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

KÖKSAN AŞ olarak aşağıda ki sektörlerde faaliyet gösteren firmalara servis sunmaktan gurur duymaktayız.

  1. Ambalajlı Su Üreten Firmalar
  2. Gazlı ve Gazsız Meşrubat Üreten Firmalar
  3. Meyve Suyu Üreten Firmalar
  4. Bitkisel Sıvı Yağ Üreticisi Firmalar
  5. Sirke Üretici Firmalar
  6. Limon Suyu Üreticisi Firmalar
  7. Şalgam Üreticisi Firmalar
  8. Salça Üretimi Yapan Firmalar
  9. Muhtelif
Üretim Kategorileri
PET Şişeleri
Preformlar
Pet Kaplar
Levhalar
Kapaklar
r-Pet Ambalajlar
Ham Madde Kategorileri
PET
r-PET