Plasko Plastik San.ve Tic.A.Ş.

T: 0212 876 13 22
F: 0212 876 13 32
Bakır ve Pirinç Sanayicileri San. Sit.Menekşe Cad. No:8
Beylikdüzü — İSTANBUL

Firmamız Hakkında:Plasko Plastik, sektöründe kırk yıldan fazla deneyimi olan ve yaptıkları her işi, “”en iyisini yapmak” prensibine dayalı bir grup tarafından yönetilmektedir. Yüksek kaliteli üretim ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş; her üretimin bir sonraki ile aynı kalite ve standartlarda olmasına özen göstererek, son teknoloji ile donatılan makine parkurlarında, kaliteyi daha ileri taşıyacak kontrol sistemlerini de üretim tesislerine entegre etmiş bulunmaktadır.

Lider, ilkeli, akılcı, yenilikçi ve çözüm ortağı bir yaklaşım ile stratejilerini belirleyen Plasko Plastik, üretimden ar-ge ve kaliteye, muhasebe-finanstan satış-pazarlamaya kadar hem iç çevre hem de dış çevre ilişkilerini özel bir hassasiyet ile yürütme gayretindedir.

Doğaya ve insana verdiği değeri ile çevre yönetiminde özel hassasiyet ilkeleri ile üretimlerini yapan Plasko Plastik, TÜBİTAK tarafından da desteklenen Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ile de müşteri memnuniyetini ve ürün-üretim koşullarını sürekli iyileştirmektedir. Bu doğrultuda kurduğu 2048 kW kapasiteli kojenerasyon tesisi ile kullandığı enerjisini kendisini üretmekte, üstelik ortaya çıkan atık enerjiyi de yenilenebilir enerji çerçevesinde özgün mühendislik teknikleri ile üretim ihtiyaçlarına entegre ederek çevreye olan duyarlılığını her daim ön planda tutacak projelere imza atmaktadır.

Üretim Kategorileri
Levhalar
Ham Madde Kategorileri
HDPE / YYPE
PET
PVC
Bariyer Polimerleri