Gelecek Dönem Kongre, Etkinlik ve Fuarlar

2023 yılı ikinci yarıyılı gerek ambalaj, gerekse paydaş sektörlerimiz için önemli etkinliklere ev sahipliği yapacak

Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı (13 – 14 Eylül 2023)

Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek. Yerel Zincirler Buluşuyor linkinden detaylarına ulaşabileceğiniz konferans, gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendirmeyi amaçlamaktadır

Ulusal Sütçülük Kongresi (5 – 6 Ekim 2023)

Ankara’ da düzenlenecek 3. Ulusal Sütçülük Kongresi linkinden detaylarına ulaşabileceğiniz kongre; süt üretimi bakımından dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer alan ülkemizin yaşadığı yapısal sorunların giderilebilmesi için gerekli ortak aklın oluşturulması ve süt bilimi ve teknolojisi alanında çalışan tüm paydaşlar arasında bir işbirliği ortamının yaratılmasına katkı sağlamak amacı ile düzenlenmektedir.

Avrasya Ambalaj 2023 İstanbul Fuarı (11 – 14 Ekim 2023)

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece / İstanbul’da bu yıl 28. kez sektörümüzü bir araya getirecektir.

38 ülkeden 1.045 katılımcı ile 122 ülkeden 13.254 yurtdışından ve 59.398 Türkiye’den olmak üzere 72.000’in üzerinde profesyoneli 4 gün boyunca tek çatı altında buluşturan Avrasya Ambalaj İstanbul 2022 Fuar Sonuç Raporunu bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Fuar ile ilgili detay bilgi için team@packagingfair.com adresinden RX Tüyap ekibi ile iletişime geçebilirsiniz

https://packagingfair.com/e-bilet bağlantısı aracılığıyla kaydınızı yapabilir, 10 Temmuz 2023 tarihine kadar ücretsiz davetiyenizi alabilirsiniz.

Plast Eurasia 2023 Fuarı (22 – 25 Kasım 2023)

Plastik sektörünün en önemli fuarlarından olan fuar;

  • Makine,
  • Makine ekipmanları ve yan sanayi,
  • Kalıp,
  • Geri dönüşüm,
  • Isı ve kontrol cihazları,
  • Otomasyon,
  • Soğutma sistemleri,
  • Hammadde ve kimyasallar

Yarı mamul üreticilerini ve plastik sektörünün önemli paydaşlarını bir araya getirecek. https://plasteurasia.com/ linkinden fuar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ASD Ambalaj Kongresi 2023 (7 – 8 Aralık 2023)

Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından “Ambalaj Sanayinin Sürdürülebilirlik Yol Haritasını Gelin Birlikte Oluşturalım !” mottosuyla 2. kez düzenlenecek. Ambalaj sanayi ve sektörü destekleyen üretim dallarını, araştırmacıları ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek ülkemizde ve dünyadaki tüm sanayiler için ortak alan olan ambalaj sektörünün ve ilgili endüstrilerin gelişmesine katkı sağlayacaktır, “7 – 8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Swissotel the Bosphorus’ ta düzenlenecek kongre Derneğimiz tarafından da desteklenmektedir.

Kongre ile ilgili detaylara ASD Ambalaj Kongresi 2023 II. Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili dönemde İlginizi çekebilecek diğer kongreler

Sıradaki Haber : Ticaret Müşavirlikleri Blog Sayfası