Endüstri 4.0, Robot Yazılımları, Proses Zirvesi 4-6 Ekim 2022

İKMİB aracılığı ile Derneğimize ulaşan bildirim ile TRT Haber kanalında yayınlanan haberde de belirtildiği gibi “Kimya sektörünün ihracatı yüzde 44 artmış ve Ağustosta en çok “plastikler ve mamulleri” ihracatı gerçekleştirilmiştir bilgisi yer almaktadır. İhracat seviyesi açısından 1. sıraya yükselen kimya sektörü ihracatında plastikler ve mamulleri sektörünün bu derece etkin olması sektör paydaşı olarak bizleri oldukça sevindirse de SEPA olarak daha yüksek katma değerli üretime geçişin öneminin farkındayız.

Ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik için daha az hammadde kullanarak, daha az enerji tüketeceğimiz ve sosyal faydaya odaklı işgücünü destekleyen üretim sistemleri yüksek katma değerli üretimin anahtarı.

4-6 Ekim 2022 tarihleri arasında Tuzla Marina Expo Center’ da gerçekleştirilecek Endüstri 4.0, Robot Yazılımları, Enerjisini Üreten Fabrikalar ve Proses Zirveleri bu açıdan takip edilmeye değer organizasyonlar. Söz konusu zirve programı aşağıdaki linklerde dikkatinize sunulmuştur.

1- Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi 2021 Panel Programı

2- Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi 2021 Panel Programı

3- Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi 2021 Panel Programı

4- Proses Zirvesi ve Sergisi 2021 Panel Programı

Bilgilerinizi rica ediyoruz.

Saygılarımızla,