27. Defa Kapılarını Açan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarındaydık

Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak her sene olduğu gibi 2022 yılında da 27. defa kapılarını açan, sektörel çeşitlilik bakımından Türkiye’nin en güçlü fuarları arasında yer alan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarındaydık.

14 salonda, ambalaj ürünleri, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik ham madde ve ara ürünler, ambalaj sanayii için hizmetler, ambalaj tasarım hizmetleri, ambalaj baskı, oluklu mukavva-karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri – Printpack & Converting, makine ve ekipmanlar, içecek ve sıvı gıda teknolojileri, ambalaj geri dönüşüm teknolojileri, depolama / istifleme / lojistik / taşıma sektörünün katılımına açık olan fuar, her sene olduğu gibi bu sene de Food Tech Eurasia Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlendi.

Gıda, içecek, matbaa, baskı, kağıt ve kırtasiye, kişisel bakım ve kozmetik, temizlik ve hijyen, kimya, boya ve petrol, otomotiv, ilaç ve medikal, yapı, züccaciye, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri, tekstil, konfeksiyon ve ayakkabı sektörlerinden ziyaretçilere açık olarak düzenlenen, Almanya, Amerika, Fransa, İngiltere, İsrail, İran, Irak, Romanya, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 13.000’ i yabancı toplam 72.000 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı ve dört gün boyunca devam eden, sayısız iş anlaşması imzalanan fuarda katılımcı üye firmalarımızı ve sektörümüzü iki yeni yayınımız ile destekledik.

Dernek üyemiz olan 19 firmanın katılım sağladığı ve her sene başarısı katlanarak devam eden fuarın 28. si 11 – 14 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. 2023 Avrasya Ambalaj Fuarında sektörümüze yönelik yepyeni çalışmalar ile buluşmak dileğiyle.

Sıradaki Haber ; Üyelerimizden Haberler – AKAY’ da Operasyonel Mükemmellik İş Stratejisi İle Birinci Sınıf Müşteri Deneyimi